MEIE LUGU

Me usume, et mööbel on midagi enamat kui kõigest tarbeese. See on iga siseruumi hinge oluline osa, tervitades meid, meie töökaaslasi või lähedasi, aga ka kaugemalt tulevaid külalisi. Sestap oleme pühendunud isikupärase ning aja testile vastu pidanud mööbliesemete turule toomisele. Aegumatu disain, usaldusväärne kvaliteet ning tõeline mugavus on märksõnad, mida peame oma tootevalikut kujundades silmas.

Oleme alati uskunud, et kõrge koostekvaliteet, mõistlik hind ning eeskujulik teenindus nii enne kui ka pärast müüki on võti rahulolevate klientideni. Meie ülesanne on leida parimad varustajad, kõige erilisemad tooted, optimeerida logistika ning teha hea mööbel taskukohaseks kõigile.

PlushDeco tooted on läbinud kvaliteedikontrolli ning need ostetakse otse tootjalt. Tehased on meie poolt hoolikalt valitud, et tagada kõigi toodete maksimaalne kvaliteet ja soodne lõpphind ostjale. Kõik meie tooted on valmistatud Suurbritannia kommertsmööbli standardite järgi.

PlushDeco varustab disainereid ja edasimüüjaid Suurbritannias. Seega oleme hoolitsenud selle eest, et valmistamiseks kasutatud materjalid, töövõtted ja detailid oleksid kõrgekvaliteedilised ning rahuldaksid ka kõige nõudlikemate Suurbritannia klientide nõudmisi.

Me otsime pidevalt võimalusi, kuidas veelgi täiustada toodete kvaliteeti ning leida uusi ja põnevaid värvilahendusi. Samuti optimeerime kõik logistikalahendused, et suudaksime tarnida kvaliteetseid tooteid võimalikult taskukohaste lõpphindadega.